İçeriğe geç
AnasayfaMisyon

Misyonumuz

Bursa Avukatlık Bürosu

Bursa Hazar Hukuk & Danışmanlık Bürosu olarak hizmet vermeye başladığımız zamandan beri müvekkillerimize etkin, şeffaf, meslek etik ve ilkelerine bağlı, profesyonel bir hukuki hizmet vermeyi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Bu sebeple bu kriterlerimizi göz önünde bulundurarak siz değerli müvekkillerimiz için hukuki çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Faaliyet alanımız olarak Bursa başta olmakla beraber Nilüfer, Mudanya, Büyükorhan, İnegöl, Orhaneli, Yenişehir, İznik, Orhangazi, Gemlik gibi ilçelerdeki gerçek kişi ve tüzel kişilere de avukatlık hizmeti veriyoruz.

Bursa’da faaliyet gösteren Hazar Hukuk & Danışmanlık Bürosu olarak; Ceza Hukuku ve Boşanma ve Aile Hukuku ağırlıklı olmak üzere İş Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında çalıştığımız için diğer hukuk alanlarında çalışmıyor oluşumuz müvekkillerimize güven vermektedir. Ayrıca avukatlık meslek etiğini benimseyerek yürüttüğümüz hukuki faaliyetimizi göz önünde bulundurduğumuzda müvekkillerimize karşı olan tutumumuzun en üst seviyede olduğu görülmektedir.

Müvekkillerimizin Bursa Hazar Hukuk & Danışmanlık Bürosu’na başvurmasının ardından onları ofisimize davet ederek hukuki sorunlarını en ince detayına kadar anladıktan sonra müvekkillerimizin anlayabileceği bir hukuki dille onlara hizmet veriyoruz. Hukuk karmaşık bir alan olduğundan müvekkillerimizin konuyu tamamen anlayabilmesini beklemesek de önemli detayları onlara aktarmamız gerektiğinin bilincinde olarak sade ve anlaşılır bir dil ile kritik olan detayları müvekkillerimize aktarıyoruz.

Kurucu Avukatımız Feyza Hazar önderliğinde Hazar Hukuk & Danışmanlık Bürosu olarak; her gün değişen ve kendini yenileyen hukuk düzleminde biz de en yenilikçi ve en güncel çalışmalarımızla siz değerli müvekkillerimizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekten mutluluk duyuyoruz.